Mega Bloks Psi Patrol Skuter miejski Liberty – kolejny piesek rusza na pomoc

Mega Bloks Psi Patrol Skuter miejski Liberty – kolejny piesek rusza na pomoc

Pieski z Psiego Patrolu od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dzieci. Coraz nowsze sprzęty, moce i mnóstwo ciekawych przygód sprawiają, że Chase i spółka stale goszczą w wielu polskich domach. W filmie o przygodach piesków, który pojawił się na ekranach kin w 2021, do ekipy dołączyła Liberty. Mały jamnik długowłosy szybko skradł serca najmłodszych. Mega Bloks Psi Patrol Skuter miejski Liberty GYH94 to figurka, która towarzyszyć będzie dzieciom podczas zabawy i odgrywania scenek z ulubionymi bohaterami.

Nowy członek Psiego Patrolu w akcji

Zestaw konstrukcyjny skuter miejski Liberty od Mega Bloks to produkt, który pozwoli każdemu dziecku dołączyć do ekipy Rydera i razem z pozostałymi pieskami wyruszyć w kolejną misję ratunkową. W opakowaniu znajduje się:

– 1 figurka Liberty,

– 10 małych, niezwykle wytrzymałych klocków razem z elementami dodatkowymi.

Zabawa na różne sposoby

Kolejny w kolekcji Psiego Patrolu zestaw zapewnia doskonałą zabawę na wielu płaszczyznach. Zaczyna się ona już po wyjęciu klocków z pudełka. Mali konstruktorzy muszą bowiem złożyć trójkołowy skuter, którym Liberty będzie mogła wyruszać na pomoc. Po wykonaniu zadania z powodzeniem można włożyć do niego figurkę przedstawiającą uroczego jamnika i zapoczątkować niesamowite przygody. Figurkę Liberty układać można na kilka sposobów. Dzięki różnym pozycjom piesek jest w stanie chociażby wystrzelić ze swojej wyrzutni strzałkę. Pomaga ona w przesuwaniu i przyciąganiu klocków do pojazdu. Ponadto po naciśnięciu przycisku, silnik skutera zaczyna płonąć, a pojazd zdecydowanie przyspiesza! Efekty wizualne zachwycą każde dziecko.

Klocki z zestawu kompatybilne są z resztą elementów z serii “Psi patrol” oraz innymi klockami od Mega Bloks. Pozwala to na wyjście poza schemat i daje wiele możliwości zabawy. Dzieci w okolicach 3 roku życia mogą rozwijać swoją kreatywność, wymyślając problemy i misje, na jakie powinny udać się pieski. Możliwość składania poszczególnych elementów zapewnia ponadto rozwój motoryki oraz wyobraźni przestrzennej.

Daniel