Mega Bloks Psi Patrol Skuter miejski Liberty – zabawka dla dzieci

Mega Bloks Psi Patrol Skuter miejski Liberty – zabawka dla dzieci

Psi Patrol to aktualnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych przez dzieci bajek, a każda zabawka nawiązująca do tego niesamowitego serialu animowanego o psich bohaterach to niezaprzeczalny hit. Mega Bloks Psi Patrol Skuter miejski Liberty to zabawka konstrukcyjna o małym poziomie trudności dla młodych fanów serialu. Zestaw jest przeznaczony dla najmłodszych, dlatego jego ułożenie nie wymaga wiele umiejętności. Ze złożeniem pojazdu nie będzie mieć problemu nawet trzylatek. W zestawie jest 10 niesamowicie wytrzymałych klocków oraz figurka jednego z bohaterów kultowej serii – Liberty. Skuter w zestawie ma hak, którym można przeciągać oraz przesuwać klocki. Zestaw Skuter miejski Liberty bez problemu łączy się również z innymi zestawami Mega Bloks z serii Psi Patrol.

Zabawa i nauka

Klocki to nie tylko zabawa. Za tą rozrywką idzie wiele nauki i ćwiczeń, które pomagają dziecku rozwijać się i uczyć. Klocki przede wszystkim rozwijają wyobraźnie i inspirują do kreatywności. Dziecko bawiąc się zabawką może wymyślać własne historie ze swoją ulubioną postacią w roli głównej. Dziecko może dać upust swojej wyobraźni i tworzyć swój własny, niesamowity świat. Dzięki temu, że historia, jaką dziecko będzie tworzyć za każdym razem będzie inna zabawa klockami nigdy nie stanie się nudna. Klocki rozwijają również myślenie przestrzenne. Dzięki układaniu pojazdu przy pomocy instrukcji będzie ćwiczyć postrzeganie przestrzenne. Układanie klocków to również trening motoryczny dziecka. Celowość i precyzja ruchów dłoni to kolejny aspekt, który klocki rozwijają. Dzięki tym ćwiczeniom dziecko będzie świetnie przygotowane m.in. do późniejszej nauki pisania.

Idealny na prezent

Mega Bloks Psi Patrol Skuter miejski Liberty to prezent idealny na różne okazje, takie jak święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, urodziny czy Dzień Dziecka. Każdy mały fan Psiego Patrolu z całą pewnością ucieszy się z zestawów oferowanych przez Mattel

Daniel