Atrakcyjny pod kilkoma względami zestaw klocków dla dzieci

Atrakcyjny pod kilkoma względami zestaw klocków dla dzieci

Klocki bardzo często dobrze sprawdzają się jako atrakcyjna propozycja zabawy dla dzieci. Jeśli do tego związane są one z postaciami znanymi z bajek, to radość jest jeszcze większa. Właśnie dlatego w przypadku dzieci świetnie sprawdzi się zestaw “Mega Bloks Psi Patrol Skuter miejski Liberty GYH94 – prezent wigilijny“.

Jakie czynniki przemawiają za wyborem tej zabawki?

Zaletą jest z pewnością to, że pojazd mogą składać już trzyletnie pociechy. Dzięki temu można wręczyć najmłodszym coś interesującego i jednocześnie mającego walory edukacyjne. Kolejnym plusem jest łatwe dopasowanie elementów do siebie. Pozwala to na szybkie złożenie skutera i rozpoczęcie zabawy praktycznie od razu. Producent zadbał o to, żeby maluchy nie miały większych problemów ze składaniem, które mogłyby prowadzić do zniechęcenia. Dobrze też wypada postać Liberty. Jej figurkę można ustawiać w różnych pozycjach, co daje dzieciom jeszcze więcej radości.

Klockami bawi się moja córka i obserwując ją, dostrzegam satysfakcję związaną z tą zabawką. Poza tym uwielbia ona serial o dzielnych psiakach, co miało dodatkowy wpływ na wybór tej akurat propozycji. Wspomnę jeszcze o tym, że pojazd ma hak do przyciągania i przesuwania klocków. Wszystko to sprawia, że oprócz składania skutera jest okazja do wymyślania własnych scenariuszy. Wyobraźnia sama podpowiada dzieciom, na jaką misję ratunkową wyruszy Liberty i jakie przygody na nią czekają. Dochodzi do tego jeszcze atrakcyjna cena, która w tym przypadku nie jest zbyt wygórowana. Każdy z tych czynników według mnie przemawia za wyborem tego zestawu.

Skuter miejski i jego właścicielka wkraczają do akcji

Klocki oprócz zapewniania atrakcji mają jeszcze jedną ważną cechę. Jest nią rozwój różnych umiejętności u pociech. Wspomnę chociażby o planowaniu i konstruowaniu czy ćwiczeniu wyobraźni przestrzennej. Zabawka jest przy okazji ładnie i solidnie wykonana przez firmę Mattel. Jeśli dziecko lubi serial animowany o psiakach to dobrze rozważyć tę propozycję. Wszystko zostało doskonale przemyślane w przypadku tego zestawu. Warto się nim zainteresować i sprawdzić jego przydatność.

Daniel